Ons Team

Selamet Belkiran

Directeur
selamet.belkiran@bindusvzw.be

Fatih Ari

Zakelijke Coördinator
fatih.ari@bindusvzw.be

Yücel Kahraman

Ondersteuningscoach
yucel.kahraman@bindusvzw.be

Fien van der Hoeven

Ondersteuningscoach
fien.vanderhoeven@bindusvzw.be

Sarah Dimani

Communicatiemedewerker
sarah.dimani@bindusvzw.be

Ella Maes

Coördinator/Jobcoach BindusWorks
ella.maes@bindusvzw.be

An de Winter

Jobcoach BindusWorks
an.dewinter@bindusvzw.be

Hadjer Zaghrat

Jobcoach BindusWorks hadjer.zaghrat@bindusvzw.be

Zakaria Fahsi

Jobcoach BindusWorks
zakaria.fahsi@bindusvzw.be

Sven Van Damme

Beleidsondersteuner

Pascal Nicolas

Project Consulent

Onze Vrijwilligers

Ahmet Can

Vrijwilliger

Odette Hannes

Vrijwilligster

Nejla Torun

Vrijwilligster

Met steun van

Contact

Brederodestraat 188
2018 Antwerpen
+32 (0) 3 289 91 13
info@bindusvzw.be

Openingsuren

Maandag tot vrijdag:
09:00 – 12:00 
12:30 – 17:00
Zaterdag en zondag: gesloten

Copyright © 2021 Bindus - Alle rechten voorbehouden - Privacy Policy
Website gemaakt door ZQMedia